Zdjęcie wykonane w ramach akcji book.szpan Megi i Telma z Fundacji Zwierzęca Arkadia znalazły już nowy dom!

O mnie

Prywatnie

Mam 36 lat, mieszkam w Warszawie. Odkąd pamiętam uwielbiałam pisać i ilustrować swoje teksty, w głównych rolach obsadzając przede wszystkim zwierzęta, szczególnie bliskie mojemu sercu.

Pierwsza książeczka mojego autorstwa pod nietypowym tytułem „Życie zwierząt w różnych środowiskach” postała niemal ćwierć wieku temu! Zdobiona ilustracjami, opowiadała o losach zwierząt żyjących w warszawskim ZOO, w lesie oraz wiejskim gospodarstwie. Dzięki pomocy bliskich udało się ją „zredagować” i tak do dzisiaj cieszy oko, stojąc dumnie na półce z książkami. 🙂

Dla „mnie – dziecka” szczególnie ważne było mówienie o swoich prawach. Korzystając z inicjatyw UNICEF Polska, starałam się zabierać głos w istotnych dla mnie sprawach, co – jak z wdzięcznością wspominam – spotykało się z uznaniem ze strony części dorosłych.

Dzisiaj sama staram się być dorosłym uważnym na emocje i potrzeby dzieci. Próbuję też nie tracić z oczu własnej „dziecięcej wrażliwości”, poprzez którą udaje mi się nadal patrzeć na świat z fascynacją i zainteresowaniem.

Zawodowo

o mnie

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką, psycholożką, członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra oraz Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, otrzymując dyplom z wyróżnieniem oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Jestem absolwentką czteroletniej Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Uzyskałam Certyfikat Psychoterapeuty nadany przez Polskie Towarzystwo Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej oraz European Certificate as Psychotherapist for Person Centered and Experiential Psychotherapy (PCE-Europe). Posiadam także certyfikat psychoterapeuty EFT, Certified Emotion-Focused Therapist (ISEFT).  

Obecnie współpracuję z Ośrodkiem JA oraz prowadzę prywatną praktykę w Warszawie.

Więcej informacji o tym, czym się zajmuję, dostępnych jest na mojej stronie: www.edytagrzegory.pl